Vārda Valters nozīme

Valters

Bērnībā šie zēni vairāk uzturas vairāk pieaugušo sabiedrībā, nevis vienaudžu sabiedrībā. Mācās samērā labi, nodarbojas ar sportu – svaru celšanu, akrobātiku. Zināmus sasniegumus sportā izdodas sasniegt tikai ziemā dzimušajiem Valteriem. Valteri ir kašķīgi, mīl strīdēties, pierādīt savu, bieži krīt no vienas galējības otrā. Bērnība Valteriem ir brāzmaina, ceļgali vienmēr sasisti. Viņi ir labsirdīgi, vienaudžu vidū – līderi. Draugi viņus mīl, Valteri tos nekad nenodos un vienmēr iestāsies par vājāko. Ārēji ir pievilcīgi, sabiedriski, vienmēr patīk meitenēm.

Pēc augstskolas pabeigšanas, gandrīz nekad nestrādā savā izvēlētajā profesijā. Viņu vidū ir sastopami: inženieri, dresētāji, akrobāti, mehāniķi, pedagogi, aktieri, stomatologi, metinātāji, galdnieki. Bez kautrēšanās ķeras klāt jebkuram darbam un lieliski tiek ar to galā.

Mīl lasīt vēsturisku literatūru, daži no viņiem sacer epigrammas. Precas vēlu, kādreiz pat divas reizes, bet tas vairāk ir attiecināms uz decembrī dzimušajiem. Nav vienaldzīgi pret dabu, makšķerēšanu. Vasarā dzimušie nav sevišķi runīgi, vairāk mīl klausīties, ko runā citi. Viņi ir viegli ievainojami, iecietīgi pret cilvēkiem. Bieži vien ir meitu tēvi, kuras pie viņiem ir ļoti pieķērušās.