Vārda Viktorija nozīme

Viktorija

Viktorijas, bieži vien ir līdzīgas tēviem. Viņas ir slinkas un lēnas, ilgi negrib mācīties lasīt, lūdz lai to dara vecāki. Tajā pašā laikā viņa ir mierīga, līdzsvarota, klausās vairāk nekā runā, var bez redzamiem iemesliem ierauties sevī. Tad, kad Viktorijas kļūst jaunietes, viņas atdzīvojas, sāk sevi kopt, bet iekšējā nepārliecinātība un kautrīgums, joprojām turpina dzīvot viņas iekšējā pasaulē, viņas mēģinājumi pašapliecināties kādreiz ir vienkārši smieklīgi.

Viktorijas parasti izvēlas tādas profesijas, kuras neprasa saskarsmi ar citiem cilvēkiem un kur gala rezultāts ir atkarīgs tieši no viņas padarītā darba. Ļoti labprāt uzņemas mājsaimnieces lomu, ja ir izveidojušies labvēlīgi apstākļi, var kļūt par foto modeli vai manekeni.

Viktorija ļoti ilgi izvēlās vīru. Te nevar vainot viņu tajā, ka viņai ir slikts raksturs, kā daudzi to iedomājas, viņai nav arī augstu prasību pret vīru, tas viss notiek tāpēc, ka viņa ir ļoti neizlēmīga. Viktorija tāda ir vienmēr, ja runa ir par nopietna soļa speršanu savā dzīvē. Pat tad, kad viņa jau ir apprecējusies, viņa vēl ilgi šaubās, vai ir spērusi pareizu soli. Jūtīgs, uzmanīgs vīrs palīdzēs viņai kļūt pārliecinātai par sevi un tad viņa var sākt strauji mainīties. Viņa var sākt ļoti stipri mīlēt, uzticēties citiem cilvēkiem, atvērties un mīļotā dēļ daudz ko upurēt, bet ja vīrietis spers kādu neapdomīgu soli, viņas līdzsvars atkal var tikt izjaukts.