Vārda Vanda nozīme

Vanda

Bērnībā Vandas saviem vecākiem un audzinātājām sagādā daudz problēmu ar savu slikto apetīti, nemierīgo dabu un pārmērīgo emocionalitāti.
Ietiepīgas un izlēmīgas, vairāk līdzīgas tēviem, draugus izvēlas zēnu vidū.

Skolā un augstskolā, mācās samērā labi, nodarbojas ar sportu, pārsvarā ar tenisu un volejbolu, mīl “ieviest kārtību” un noskaidrot patiesību. It īpaši to var attiecināt uz Vandām, kuras ir dzimušas ziemā – viņām patīk konfliktēt, viņas cenšas visus komandēt, uzspiest savu viedokli un strīdēties par sīkumiem, dzīvē viņām neklājas viegli. Vasarā dzimušās Vandas ir labsirdīgākas, bet viltīgākas.

Vandu vidū var sastapt mākslinieces, inženieres, pārdevējas, šuvējas, arhitektus, ārstus, bērnu dārza audzinātājas.

Laulības parasti ir veiksmīgas, tajās pārsvarā dzimst dēli (izņēmums ir rudenī dzimušās Vandas). Šīs sievietes ir pieradušas dzīvē sasniegt visu pašas spēkiem, arī vīru viņas izvēlas tādu, kurš atbilst viņas ideāliem. Vandas ir lieliskais saimnieces, kaut arī no rītiem mīl pagulēt, viņas nemīl mazgāt traukus. Māja viņām vienmēr ir kārtībā, garšīgas pusdienas pagatavotas. Viņas ir taupīgas, rīkojas apdomīgi, apdomā katru soli. Viņām ir daudz draugu, kurus viņas labprāt uzņem savās mājās.