Vārda Inga Nozīme

Ingas vairāk tiecas pie tēva, atzīst viņa autoritāti, mēģina visādi viņa priekšā izpelnīties. Jau kopš pašas bērnības ļoti asi “uzsūc” sevī visus negatīvos piemērus, jo viņa ne vienmēr var atšķirt labo no sliktā. Ingas mīl pārspīlēt, runāt nepatiesību, vecāku centieni atradināt viņas no tā ar sodu palīdzību, beidzas ar neveiksmēm. Viņas ir ļoti ļaunatminīgas un ļoti ātri apvainojas, ir spējīgas sarežģīt pat visvienkāršākās lietas.

Ir ļoti greizsirdīgas, ja ģimenē parādās jaunākais brālis vai māsa. Ingām iekšā mīt lielas pretrunas, tāpēc, bieži vien, viņu rīcība ir neparedzama. Neieklausās padomos, vienmēr rīkojas tā, kā paša uzskata par pareizu. Draudzēties ar Ingu ir visai sarežģīti, kādreiz pat vienkārši komunicēt nav viegli.

Pretējā dzimuma pārstāvji, Ingai uzmanību sāk pievērst jau ļoti agri, bet Ingu par koķeti nosaukt tā īsti nevar. Daudzi mīlas romāni nav viņas gaumē un viņa labāk zivēlas vienu dzīves partneri! Ar savu izredzēto satiekas ļoti ilgi, pārbauda viņu. Ja Inga pamanīs, ka vecākiem viņas izredzētais nepatīk un, ka viņi negrib, lai viņa ar viņu satiekas, viņa var spert izšķirošu soli, piemēram, neparedzēti ātri ar viņu apprecēties un aizbēgt no mājām.

Ingas ir uzticīgas sievas, viņas rūpējas par ģimenes labklājību, bērnus audzina stingri, cenšas kontrolēt katru soli. Attiecības ar vīramāti ir ļoti saspringtas, jo Inga necieš nevienu piezīmi, kura ir izteikta viņas adresē. Bieži vien bērnus audzina vienas pašas.

Neskatoties uz visiem mīnusiem raksturā, Inga ir ļoti pozitīvs cilvēks, kura nemanot pakļaujas citu cilvēku iespaidam. Viņa pieļauj daudz kļūdu, par kurām var vainot tikai sevi un savas pretrunīgās jūtas.

Ingas ir mazliet māņticīgas, tic zīlēšanai kafijas biezumos, kārtīm, mīl zīlēt pati.