Vārda Astra Nozīme

Astra

Ļoti oriģināls un rets vārds, kuru laikam ir izdomājis cilvēks, kurš ir iemīlējies šajā rudenīgajā, neizvēlīgajā ziedā. Šī vārda īpašnieces raksturs arī ir ļoti daudzveidīgs. Viņa ir strauja, ilgi atceras pāridarījumu, mazliet augstprātīga, nelaipna, ātri iemīlas, izmanto veiksmi vīriešu vidū, viņai vienmēr ir daudz pielūdzēju, bet apprecas viņa vēlu. Nemāk pielāgoties, vienmēr izteiks savu redzējumu un vienlaicīgi viegli pakļausies svešai ietekmei.

Viņa ir paredzama un ja viņai gadīsies nepatikšanas, viņa nav spējīga noslēpt savu slikto garastāvokli un tāpēc “uzkurinās” visus mājiniekus. Viņa ir ļoti dzīva, ātra un izlēmīga, nemīl lēnīgus cilvēkus. Viņas rokās viss padodas, viņa var ķerties klāt nezināmam darbam un viņai izdosies novest to līdz galam.

Viesmīlīga saimniece, viņas mājās noteikti dzīvo suns vai kaķis. Astrai ir daudz draugu, bet ja vajadzēs ar kādus senu draugu saraut saites, tas viņai nesagādās nekādas grūtības. Ar vīra māti sadzīvot nevar. Lai uzzinātu savu likteni var doties pie zīlnieces. Mīl tālus braucienus.

Un ne jau par velti šinī vārdā ir nosaukta arī automašīna Opel Astra