Vārda Anita Nozīme

Anita

Nervozi, viegli aizkaitināmi un ietiepīgi bērni, kuri ir pakļauti infekcijas slimībām. Skolas laikā par viņām bieži sūdzas skolotāji, jo viņas ir ietiepīgas, mīl pastāvēt uz savu, vienmēr runā pretī, neatzīst autoritātes. Anitas raksturu vairāk var nosaukt par vīrieša raksturu, kaut gan mantots tas tiek no mātes. Ārēji meitene ir līdzīga tēvam un ir vairāk pieķērusies viņam, nevis mātei. Arī izturēšanās pret tēvu ir maigāka nekā pret māti.

Pēc dabas Anita ir līderis un pieprasa, lai visi bez ierunām viņai pakļaujas, ja tas viņai neizdodas “iziet ārpus robežām”. Viņa ir ļoti patstāvīga un neatkarīga, jebkurā sarežģītā dzīves situācija var pati par sevi pastāvēt, nav no kautrīgajām. Daudz nodarbojas ar sportu, bet manāmus panākumus negūst.
Daudzas Anitas ir apveltītas ar lielām muzikālām iespējām, viņām šajā jomā izdodas gūt panākumus. Apprecas diezgan vēlu. Vīru izvēlas mierīgu, pakļāvīgu un pamatīgu. Daudz sarežģītāks un neparedzamāks raksturs ir Anitām, kuras ir dzimušas ziemā.

Viņas, parasti sev izvēlas arhitekta, muzikanta, dziedātāja, mākslinieka, medmāsas vai žurnālista profesiju, bet bieži vien izvēlētajā profesijā nestrādā.