Vārda Alīna Nozīme

Alina

Tulkojumā no latīņu valodas nozīme: cita, sveša.

Alīna bērnībā ir ļoti slimīga meitene, viegli aizkaitināma, ietiepīga un bezkaunīga, necieš nekādus aizrādījumus. Bieži vien aug nepilnā ģimenē un audzina to māte, bet savu raksturu tā gan ir mantojusi no tēva, arēji viņa arī ir līdzīga tēvam. Viņai ir ļoti laba atmiņa, tā labi atceras visu skolā dzirdēto un tāpēc mācības viņai nesagādā grūtības. Viņai patīk zīmēt un lasīt vēsturiskus romānus. Alina ir lepna un cenšas visus komandēt, viņai patīk izraisīt konfliktus un skolā viņai, brīnumainā kārtā, izdodas sabojāt attiecības gandrīz ar visiem skolotājiem, arī ar māti viņai patīk konfliktēt. Izvēlas labāk draudzēties ar zēniem.

Ar gadiem šo sieviešu raksturs kļūst maigāks, mierīgāks, daudzas rakstura īpašības, piemēram, ietiepība, nepacietība, krišana galējībās, tomēr saglabājas. Apkārtējie bieži vien viņu uzskata par viltīgu, kaut gan attiecībās ar vīrieti viņai pietrūkst elastības – viņa noteikti pateiks kaut ko tādu, kas nāks viņai pašai par sliktu un tikai pēc tam viņa saprot, ka labāk tomēr bija noklusēt.

Alinas precēties nesteidzas, laulībā viņām dzimst meitenes, kuras ir līdzīgas tēvam, bet kurām ir mātes raksturs. Viņas ir samērā labas saimnieces, ļoti viesmīlīgas, bet ar vīra māti sadzīvot nevar. Šīm sievietēm ir tāds rakstura, ka viņām labāk ir nedzīvot ne tikai ar vīra māti, bet ar saviem vecākiem arī.

Alīna māk sevi pasniegt, cenšas vienmēr izskatīties pievilcīga. Viņa ir īsta modes dāma ar labu gaumi. Viņa var no nekā radīt oriģinālu tērpu un neaizmirsīs pievērst tam apkārtējo uzmanību. Viņas ir lielībnieces.

Alina ir ļoti spējīga, viņa var strādāt daudzās nozarēs, viņu vidū ir gan inženieri, gan mākslinieki, gan ārsti un pārdevēji, gan žurnālisti un arhitekti, gan muzikanti un pedagogi, kaut gan pēdējā profesija, ņemot vērā viņu raksturu, nav ieteicama.