Vārda Alfrēds Nozīme

Alfrēds

Vārds Alfrēds ir sens angļu vārds, kurš nozīmē – padoms, risinājums, prāts, gudrība, vienu vārdu sakot – labs padomdevējs.

Bērnībā Alfrēdi ir ietiepīgi, slimīgi, viņu vājā vieta ir plaušas un kakls. Skolā mācās labi, ir paklausīgi, viņiem ir labas spējas matemātikā, vēsturē. Sākumā, pusaudžu vidū ne ar neizceļas, bet vēlāk kļūst par līderiem. Un drosmīgi un apdomīgi vienlaicīgi, ir uzticīgi saviem tuviniekiem, nevienam neuzspiež savu viedokli.

Alfrēdi, kuri ir dzimuši ziemā ir ļoti pretrunīgi. Mīl strīdēties un pierādīt savu patiesību, pieauguši mīl bieži iemīlēties, ilgi neprecas, tāpēc, ka izvirza savām topošajām sievām lielas prasības. Bieži vien precas divas reizes. Egoistiski un neatkarīgi, mīl pamācīt citus. Bieži konfliktē ar cilvēkiem, kuri ir dzimuši ziemā. Ļoti labi izturas pret vecākiem, vienmēr viņiem palīdz. Viņu vidū var sastapt ārstus, inženierus, aktierus, komponistus, administratorus, žurnālistus, rakstniekus un filozofus. Bieži vien Alfrēdi, ļoti ilgu laiku nevar atklāt savus talantus, izmēģina daudzas profesijas, pirms atrod īsto, ir emocionāli un ietiepīgi.