Vārda Adrians nozīme

Adrians

Bērnībā Adrians ir slimīgs, viegli uzbudināms, sagādā saviem vecākiem daudz pārdzīvojumu. Ārējais izskats ir vairāk līdzīgs mātei, bet raksturs – tēvam, viņi ir tikpat ietiepīgi un patmīlīgi.

Skolā mācās diezgan labi, ir kustīgi, vienā vietā nesēdēs. Mīl mājdzīvniekus, var paņemt un atnest mājās klaiņojošu kaķēnu vai kucēnu. Ar sportu nodarbojas tie, kuri ir dzimuši ziemā vai vasarā, viņi var sasniegt labus rezultātus vingrošanā un peldēšanā. Viņiem patīk darboties dažādos tehniskos pulciņos. Viņi ir ļoti atbildīgi un mīl visur ierasties laicīgi, tāpēc viņiem nepatīk tādi cilvēki, kuri ir bezatbildīgi, visur nokavē un netur doto vārdu.
Adriani, kuri ir dzimuši ziemā, ir ar sarežģītu raksturu, ietiepīgi un uzstājīgi. Viņi viegli nodibina kontaktus ar citiem cilvēkiem. Vienmēr ir gatavi uzklausīt jaunas idejas un aizstāvēt tās. Ir apveltīti ar labu atmiņu, ir drosmīgi, neļauj darīt sev pāri. Vasarā dzimušie Adriani ir viegli ievainojami, draugus sev izvēlas ar lielu piesardzību. Ir čakli, dzīvē sasniedz lielus panākumus. Mīl lasīt ārzemju literatūru un viņiem ir attīstīta spēja redzēt problēmu kopumā.

Pēc augstskolas vai tehnikuma beigšanas ne vienmēr strādā izvēlētajā specialitātē. Viņi var kļūt par programmētājiem, mehāniķiem, pedagogiem, juristiem, administratoriem, ārstiem, zinātniskajiem darbiniekiem. Viņu laulības dzīve ne vienmēr ir veiksmīga, bet viņi ļoti cenšas to sakārtot, palīdz sievai saimniecības darbos, daudz uzmanības velta bērniem.